V sobotu 10. 3. 2018 byl na programu 6.Krajský turnaj FSČ v Bílině na Bowlingu. Dorazilo rekordních 28! dvojic, za což Vám všem, kteří jste přijeli, moc děkujeme a velmi si toho vážíme. Zde vám přinášíme kompletní výsledky a stručné shrnutí turnaje.

   Kromě tradičních zástupců z ligových Severních Čech přijelo několik dvojic z Plzně, z Prahy, několik dokonce z Německa a nechyběla ani Ajuš Machálková ze Zlína. Startovní listina 28 dvojic byla opravdu nabitá. Hráli jsme pět kvalifikačních utkání na 1 leg do 7 gólů. Po kvalifikaci se dvojice rozdělili na Dvojice A (16) a Dvojice B (12). Už jen jeden zápas před ukončením kvalifikace se plzeňská dvojice Jakub Horečný a David Kopic pohybovala na spodních místech tabulky - někde kolem 20.a 24.místa. Takřka za pět minut 12 se ale jejich výsledky začaly zlepšovat a nakonec i díky výsledkům dalších dvojic postoupili ze 14.místa do profi-pavouka. Eliminační fáze se už hrály systémem Single K.O. na 3 do 5 v "A" a na 2 do 5 v "B". A právě zmiňovaná plzeňská dvojice se v pavouku dokázala zorientovat nejlépe jak mohla a nenašla během eliminační fáze žádného soupeře, který by jí sesadil. První místo si tedy nakonec odváží borci z Plzně, i přesto, že si během turnaje získali přezdívku „bahňáci“ ;o) Gratulujeme!

Další prvenství putuje do Huháče Chomutov, když Martin Kúdela a Vláďa Fischer získali zlaté medaile z Dvojic-B po vyhraném finále s německou dvojicí Wagner, Germann. Třetí místo obsadili plzeňští "Vojtové" Žižka a Jíša.

Do soutěže Jednotlivců se přihlásilo 35 hráčů a do soutěže Války brankářů 16 válečníků. Turnaj žen byl opět zpestřen o jednu novou německou hráčku Lauru Krähenbühl a zavítala k nám i Verča Králová z Prahy. Celkem bylo 6 hráček ve Women Singles.

V jedničkách potvrdil svoji formu Michal Kačer, když na předposledním krajském turnaji skončil třetí a nyní to dotáhl ještě dále, když si ve finále poradil s německým hráčem Linusem Kochem a získal tak 1.místo v Open Singles. Blahopřejeme.

V ženských jedničkách potvrdila své kvality Veronika Králová, když ve finále porazila naší Ivku Pazourovou z Lovosic.

Martinovi Kúdelovi se v závěru turnaje dařilo více a více a tak si odvezl i zlatou medaili z disciplíny Válka brankářů. Ve finále porazil Vaška Charváta z Lucky-ballu a třetí byl Jiří Klimpl.

Všem hráčům děkujeme za účast a vítězům blahopřejeme. Již nyní se na vás těšíme na dalším krajském turnaji, který bude 28.4.2018 v Lovosicích

Výsledky:

OD - dvojice

Výsledky OD - Results 

OS - jedničky:

Výsledky OS - Results 

WS - ženy:

Výsledky - WS - Results 

GW - golie war

Výsledky - GW - Results 

 

Fotogalerie na Fb:

 

FOTOGALERIE - Facebook 

 

 


1. Liga FSČ

2. Liga FSČ