Ve dnech 9. - 11.2. byl odehrán turnaj zařazený do ITSF termínovky jako kategorie PRO TOUR. Parádní prostředí v Moving Station v Plzni naznačovalo opět po roce kvalitní turnaj a obsazenost byla tentokrát dvojnásobná. Při pohledu na startovní listinu bylo vidět jedno zvučné jméno za druhým. Tuto událost zastřešovanou organizacemi FUČR a SmallBalls navštívilo přes 60 dvojic! Samozřejmě nemohli chybět ani hráči z FSČ...

Konkrétně se zúčastnili lovosičtí Jedovatý lidi: Ivka, Drobek, Tótik, lounský Brooklyňák Pyžmoň, a bílinsko-mostecký pár Rejža a Adri.

V pátek se hrály zahřívací disciplíny - Válka brankářů (Golie War) a Smíšené dvojice (Mixy).

Ve válce brankářů, které se zúčastnilo 34 hráčů se nejdále dostal Lukáš Rais (5.místo), který jako jediný porazil vítěze turnaje Golie War Honzu Žantu, který po této jediné prohře následně celý turnaj vyhrál z levé strany.

Cinklo to až v mixech. První medaili na sever odváží smíšená dvojice Adriana Čepeláková a Lukáš Rais. Pro Adri to byl vůbec první turnaj ve smíšených dvojicích a hned první medaile. Gratulujeme!

V sobotních dvojicích, kde bylo 64 týmů se nejdále probojovaly dvojice Lukáš Rais a David Kopic a Tomáš Džurdženík s Mílou Málkem (jelikož Pyžimu odpadl spoluhráč a na poslední chvíli sehnal tohoto začínajícího hráče), obě dvojice na 9. místě. Drobek s Totikem a Ivča s Adri po postupu z kvalifikace zakončili turnaj na 17.místě.

Sobotní Open Doubles vyhrála dvojice Martin Douša a Alan Soliman, poté, co porazili Láďu Křepelu s Janem Kovaříkem! Gratulujeme!

Další medaile na sever přiváží holky. V Ženských dvojicích vyhrála Ivka Pazourová s Hankou Špačkovou (1.místo) a následně Adri Čepeláková s Evou Bednárovou (2.místo). Gratulujeme!

Sobotní náhodný los se vydařil nejvíce pro Aleše Tótha, který si vylosoval zabijáka Honzu Žantu. Nakonec jim ve finále nestačily síly na německého hráče Paula Ramboska a bylo z toho krásné 2.místo v D.Y.P.(18 dvojic). Aleš ještě získal v nedělních amatérských jedničkách 3.místo. Gratulujeme!

A poslední zlatou medaili přiváží opět Ivka Pazourová za nedělní ženské jedničky. Velice gratulujeme k dvou zlatým!

Nedělní Open Singles vyhrál Ladislav Křepela, když porazil Dominika Krhuta ve finále a na třetím místě se umístil Vojta Holub. Gratulujeme. 

Turnaj to byl velice náročný. Od pátku do neděle hraní na kvalitních stolech s kvalitními soupeři a s kvalitní organizací. Děkujeme a těšíme se na další ročník.

Fotogalerie zde:  https://www.facebook.com/pg/foosball.severni.cechy/photos/?tab=album&album_id=1693812114004978 

 


1. Liga FSČ

2. Liga FSČ