Ve dnech 30.11. (Pá) až 2.12. (Ne) 2018 byl na pořadu víkendu turnaj kategorie ITSF Master Series: Czech Leonhart Open. V Praze ve sportovní hale TJ Pankrác se za celý víkend zúčastnilo okolo 290 hráčů v nejrůznějších kategoriích: Junioři, Open dvojice a jednotlivci, Ženské dvojice a jednotlivkyně, Mixy, 2ball, DYP, Golie War, Penalty a dokonce i Senioři si zahráli svůj turnaj. Mohli jsme vidět hru z nejrůznějších zemí: Maďarsko, Švýcarsko, Rakousko, Německo, Slovensko, Polsko a dalších.. Zde přinášíme jen stručný výčet hráčů z FSČ a užitečné odkazy na výsledky a fotky...

Ve dnech 27.-28. 10. 2018 byl v plánu 1. Krajský turnaj: FSČ LOVO OPEN a byl to zároveň turnaj kategorie ITSF Pro tour. Zde přinášíme stručný report s výsledky a odkazy.

Předposlední březnový víkend bylo na programu Mistrovství České Republiky na stolech Leonhart. Do sportovní haly TJ Pankrác do Prahy zamířilo hned několik hráčů z FSČ a bylo velice milé, že byla tak hojná účast. A to nejen těch, kteří tyto velké turnaje v Praze (Czech Open a Czech Championship) navštěvují takřka pravidelně, ale i těch, kteří byli úplně poprvé.