V neděli 9. 6. 2019 se v Bílině na Bowlingu odehrálo finále ligového Poháru družstev FSČ mezi týmy "Špekovka" Teplice a "Brooklyn" Louny. Ve stejný den, akorát na jiném místě - v Kladrubech se odehrálo odvetné "barážové" utkání mezi prvoligovými Sklípkany a druholigovými DobDogs Ústí nad Labem, kde šlo Sklípkanům o udržení se v první lize, nebo DobDogs o postup do první. Výsledky uvnitř článku..

9.6.2019 - Finále Poháru družstev FSČ

Špeková brigáda Teplice - Brooklyn Louny

2 : 6

Brooklyn Louony - zleva: L. Verner, L. Martinovská, M. Stehlík, T. Džurdženík, M. Šianský

 

9. 6. 2019 - Baráž 2.kolo

DobDogs Ústí nad Labem vyhráli základní část 2. ligy a následně i v play-off o postup do finále, kde nejprve vedli na zápasy 2:0 a chyběl jim už opravdu jen kousek k přímému postupu. Nakonec však prohráli s Litvínovským áčkem 2:3 na zápasy a museli se tak smířit s druhým místem a tím pádem i dvěma zápasy navíc - s baráží. Tento "nováček" z Ústí nad Labem není ve fotbálkovém světě úplným nováčkem. Někteří hráči z DobDogs již v minulosti hráli fotbálkové turnaje, či ligu na Bonzini, či Rosengartu. Stůl Leonhart byl pro ně však nový a zároveň FSČ liga také. Nicméně se s tím tento tým "popral" více než dobře. Předchozí a tuto neděli totiž vyhráli v baráži proti Sklípkanům nejprve 7:3 doma a následně jim stačilo uhrát 4 body. To se také stalo a tak DobDogs postupují do ligy první a Sklípkani naopak sestupují do ligy druhé.

Postup do 1.Ligy FSČ - DobDogs Ústí nad Labem - zleva: M. Hrouda, T. Makovský, M. Košín, O. Bredl

 

Děkujeme všem hráčům a těšíme se na Vyhlášení sezóny, které proběhne tuto sobotu 15. 6. 2019 - v Bílině na Kafáči od 11:30.

 

Vaše FSČ!