Do prvoligového týmu Lucky-Ball Most nastoupili v nové sezóně FSČ 2019/2020 dva zkušení hráči z Plzně. O tom, jak se jim vydařil vstup do sezóny, jaké mají ambice a něco více nám prozradili René Sokol a David Kopic... 

Adresy hracích míst dle ligových týmů a kontakty na kapitány

Ligová sezóna 2019/20, neboli 6.ročník ligy FSČ startuje v září 2019. Již nyní můžete své týmy přihlašovat do ligy a to dokonce se slevou. Uzávěrka přihlášek do ligy je 31. 7.2019. Pokud vyplníte přihlášku za tým (najdete ji zde: http://foosmag.cz/home/ke-stazeni), a odešlete nám ji na naši adresu, tak, aby dorazila nejpozději do 31. 7. 2019, získáváte slevu 200,-Kč (můžete posílat i elektronicky na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

V neděli 9. 6. 2019 se v Bílině na Bowlingu odehrálo finále ligového Poháru družstev FSČ mezi týmy "Špekovka" Teplice a "Brooklyn" Louny. Ve stejný den, akorát na jiném místě - v Kladrubech se odehrálo odvetné "barážové" utkání mezi prvoligovými Sklípkany a druholigovými DobDogs Ústí nad Labem, kde šlo Sklípkanům o udržení se v první lize, nebo DobDogs o postup do první. Výsledky uvnitř článku..