Ligová sezóna 2019/20, neboli 6.ročník ligy FSČ startuje v září 2019. Již nyní můžete své týmy přihlašovat do ligy a to dokonce se slevou. Uzávěrka přihlášek do ligy je 31. 7.2019. Pokud vyplníte přihlášku za tým (najdete ji zde: http://foosmag.cz/home/ke-stazeni), a odešlete nám ji na naši adresu, tak, aby dorazila nejpozději do 31. 7. 2019, získáváte slevu 200,-Kč (můžete posílat i elektronicky na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

V neděli 9. 6. 2019 se v Bílině na Bowlingu odehrálo finále ligového Poháru družstev FSČ mezi týmy "Špekovka" Teplice a "Brooklyn" Louny. Ve stejný den, akorát na jiném místě - v Kladrubech se odehrálo odvetné "barážové" utkání mezi prvoligovými Sklípkany a druholigovými DobDogs Ústí nad Labem, kde šlo Sklípkanům o udržení se v první lize, nebo DobDogs o postup do první. Výsledky uvnitř článku..

foto: Vyhlášení sezóny FSČ 2017/2018 - Sportklub Bečov (1.Liga, 2.místo) - zleva: Dubik, Kožich, Krampi, Kejml

S politováním Vám oznamujeme, že tým Warhani Louny dohrál polovinu sezóny v 1.lize FSČ a po polovině odstupuje ze soutěže z organizačních důvodů. Warhani Louny, tým, jehož jádro tvořili hráči z týmu Sportklub Bečov opouští prvoligovou tabulku, avšak jednotliví hráči, zatím ne všichni, přestupují do jiných týmů... Důvody, kvůli kterým se ex-Bečov "rozpadl" jsou čistě časové a logistické... více níže..

Adresy hracích míst dle ligových týmů a kontakty na kapitány