Mikro a Dubik - Turnaj v De-Ja-Vu Louny

Jan Škoda nám prozradil něco o novém týmu z Loun... více uvnitř článku..

Čau Honzo, mohl by ses nám krátce představit? 

Čau lidi, já jsem Honza Škoda alias Mikrofoon... Fotbálek hraju už poměrně dlouho a co se týče ligy, tak jsem hrál za Soudek Louny, rok za vítěznej Brooklyn a nyní za Superstroje. 

Superstroje je novinkou na ligovém trhu FSČ. Kdy, proč a jak tento tým vůbec vznikl ? A proč zrovna Superstroje ? 

Tak ta myšlenka nového týmu - konkrétně s názvem Superstroje - byla už dlouho... Všemu napomohl rozpad Bečova, za který hráli bejvalí soudci Kožich s Dubikem... Konkrétně Dubik mě oslovil, že po rozpadu Bečova by chtěl udělat tým, jestli bych s nim a Kožichem do toho šel... Takže se v podstatě jedná o hráče Soudku, co se po letech sešli a doplnili to o Maršouna taky ze Soudku a Kouího z Havranů... 

Takže otcem myšlenky byl Martin Dubecký. Jaký má tým ambice a jak si jeho herní strukturu máme představit? Tým vypadá velice ambiciózně a papírově by patřil spíše do první ligy. 

To si myslíme taky, ale nejdřív je potřeba vyhrát 2.ligu, což jako bývalí hráči Soudku bereme prestižně, protože jsme ji ještě nikdy nevyhráli... Pak se uvidí, jestli budeme schopni zatápět i top 4 v 1. lize...Co se týče struktury týmu, tak ta je hodně variabilní, všichni můžeme hrát všude...

Byli Superstroje jediným důvodem ukončení tvého ročního angažmá v Brooklynu Louny, nebo by si ho opustil i tak vrátil by ses třeba do Soudku? 

Tak myšlenka Superstrojů byla jedinej důvod k opuštění Brooklynu a to ještě s podmínkou, že musíme vyhrát titul, jinak bych neodešel... I tak to nebylo jednoduchý opustit Brooklyn, protože s klukama se znám dlouho, viď Pyži a hrálo se mi s nima opravdu parádně... A to nejenom po fotbálkový stránce, ale hlavně po lidský... Zápasy měly vždycky dobrou a bojovnou atmosféru, to se mi moc líbilo. 

To se hezky poslouchá.. Jak se to poslouchalo tvým bývalým spoluhráčům ze Soudku, neměli o Tebe zájem? Lounské fotbálkové prostředí je zejména v přestupovém období plné intrik a manipulací, narazil si na něco takového? 

O tom, že bych se měl vracet do soudku nepadlo ani slovo a ve chvíli, kdy jsem přislíbil účast Dubikovi, tak bylo jasno.... Co se týče intrik v přestupním období, tak to je každoroční záležitost... Já sám jsem se jedné účastnil a to, když jsme tahali Barunku ze Soudku... Skoro se povedlo, ale manžel a kapitán Soudku ji to doma jasně vysvětlil... Ale byla blízko :) 

Zajímavé :) Letos se bude hrát jen jedna druhá liga, takže vás čekají derby se Soudkem i Havrany Louny.. Jsou to zápasy, na které se nejvíc těšíš? Nebo máš vyhlédnutého jiného soupeře z druhé ligy, kterému budeš ty / celý tým věnovat větší pozornost? 

Tak zápasy se Soudkem a Havranama mají vždycky náboj, protože jsme ve směs všichni kamarádi a známe se dlouho, tak je to vždycky vyhecovaný...Já osobně se těšim na Sklípkany, se kterými bychom měli papírově bojovat o první místo... S klukama se známe taky už dlouho, bojovali jsme s nimi už za Soudek, takže tady na ty zápasy se já osobně hodně těšim. 

Mikro a Werňas

 

Zkusím se na váš zápas se Soudkem přijet podívat a nasát trochu Lounské rivality. Budete hrát ale také ligový pohár družstev, kde se můžete potkat s kýmkoliv? Je někdo koho byste si (ne)přáli? 

Já bych si přál narazit na Brooklyn, rád bych kluky viděl a zkusil je seknout, protože vim, že u nich pohár neni priorita :) Pak bych se chtěl utkat s klukama z Ústí, protože jsem s nima ještě nehrál a radši bych je chtěl doma. Koho bych si vyloženě nepřál, tak je asi Bílina, protože je to hodně nepříjemnej soupeř, což předvedli loni ve finále proti Brooklynu a do Teplic taky nikdo nechce. 

Tak třeba se to splní, taky bych se nezlobil. Hrát budete v Baru u Havrana. Můžeme čekat nějakou výzdobu, třeba terminátora nebo Záwina na zdi? 

Hospodu krášlit nehodláme, možná časem něco spontánně přijde... Ale co se týče terminátora, tak na toho se můžete všichni těšit na dresech v upravené formě. 

Za mě mohu napsat, že se těším... Až mu dáme u stolu na budku resp. na superciferník.
Pokud je ještě něco, co bys chtěl doplnit, můžeš právě teď. 

Chtěl bych všem popřát, ať si nadcházející sezónu pořádně užijou, já se teda moc těšim na začátek, už mě svrběj ruce... Jediný co, tak je mi líto Huháče, že to zas na ten postup nebude... Asi tomu bůh tak nechce :))) 

Díky moc za rozvoror, ahoj

 

Pyži