Foosball Magazin - Oficiální fotbálkový web spolku Foosball Severní Čechy

Otevíráme rubriku "Škola rozhodčích". Pokud i vy chcete patřit k rozhodčím FSČ, nebo jen chcete zjistit něco více o pravidlech, faulech a dalších aspektech, týkajících se pravidel a rozhodování sporných situací, věnujte pozornost tomuto článku...

Republikové testy z ITSF pravidel splnili zatím tři hráči z FSČ (Lukáš Rais, Tomáš Džurdženík a Miroslav Šianský).

Pokud máte i Vy zájem stát se rozhodčím, není nic jednoduššího, než nám napsat na náš mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Připravíme vám teoretický i praktický test pro získání oficiální licence rozhodčího FSČ.

Teoretický test se skládá z otázek z Pravidel ITSF (volně ke stažení na našem webu) a praktický ze situací přímo u stolu. Je tedy nutné osobní setkání u fotbálku.

 

Budeme zde kromě jiného představovat rozhodčí FSČ. Snad se nám podaří i natočit video, kde vše jasně ukážeme a postupně vysvětlíme.

V současnosti jsou delegovanými rozhodčími pro naše soutěže jen tři hráči. V případě, že při ligovém utkání není možné povolat rozhodčího, tak roli rozhodčího zastupují oba kapitáni.

Více info již brzy...

 

Vaše FSČ!

  


Za finanční podpory města Bílina
sponzor: město Bílina

1. Liga FSČ

2. Liga FSČ