Foosball Magazin - Oficiální fotbálkový web spolku Foosball Severní Čechy

Ligový stůl Leonhart si vyzkoušeli zaměstnanci v průmyslové zóně u Žatce

Společnost Yanfeng Automotive Interiors v průmyslové zóně Triangle u Žatce pořádala v průběhu druhého červencového týdne pro své zaměstnance řadu zábavných a kulturních aktivit. Na programu se objevil také stolní fotbálek. Ve spolupráci se organizací FSČ byly tak přímo do areálu společnosti ve dnech 9. a 10.7. umístěny dva ligové stoly Leonhart, jejichž kvalitu si mohli zaměstnanci vyzkoušet na vlastní kůži.

Po oba dva dny jim u toho navíc po celou dobu asistovali hráči severočeské Leonhart ligy družstev (Pyžmoň, Ditrich, Krampi), kteří zájemcům stručně představili hrací stůl, řekli jim základní informace o ligové soutěži družstev a ukázali základní typy střel.

Zaměstnanci si poté mohli stůl sami osahat, vyzkoušet si zápas proti ligovým hráčům nebo proti svým kolegům. O stolní fotbálek byl poměrně velký zájem a obzvlášť v době pracovních přestávek byly oba stoly obsazeny a obklopeny fanoušky.

Zaměstnanci mohli navíc soutěžit o věcné ceny, které si zasloužili tím, že vstřelili gól ligovému hráči, výhrou nad kolegy nebo prostě jen za vytrvalost. Akce se vydařila, počasí nám přálo a navíc je možné, že díky této propagační akci rozšíří naše řady nový ligový tým ze Žatce.

 

 

více foto zde


Za finanční podpory města Bílina
sponzor: město Bílina

1. Liga FSČ

2. Liga FSČ