Foosball Magazin - Oficiální fotbálkový web spolku Foosball Severní Čechy

 

Valná hromada - Zápis 

11. srpna 2019 byla na pořadu dne v klubu Kapitán v Lounech Valná hromada FSČ. Zúčastnili se kapitáni i někteří hráči těchto týmů: 035 Clan Most, Brooklyn Louny, FC Bílina, Jedovatý lidi Lovosice, Děti Loutkárny A Litvínov, DobDogs Ústí n.L., Huháč Chomutov, Skunkové Duchcov, Sklípkani Kladruby, Havrani Louny, Sewerní Pivoníři Most, FC Superstroje Louny....

Probírali se základní i nové věci ohledně Turnajů, Ligy a na závěr proběhlo hlasování a diskuze o věcech viz níže...

Z Turnajů to bylo hlavně nové info ohledně FSČ "prize money" TOUR a Finálového turnaje pro novou sezónu. Informace o výši výher za turnaje a žebříčky. Z ligy pak systém soutěže (základní část + play-off (nebo play-out), Malý pohár) a také výše výher pro ligové týmy za 1.-3.místo v lize.

Proběhla připomínka, že bychom měli na turnajích zvýšit počet stolů z pěti na šest a na základě toho, vznikl nápad a vytvoření společné "kasičky", kde budou moci sami hráči přispět dobrovolným příspěvkem na nový stůl.

1. LIGA:

Pro 1.Ligu je systém stejný jako minulý rok, tzn.: Základní část (doma /venku) - každý s každým a následně PLAY-OFF (či PLAY-OUT pro 5.-8.tým v tabulce).

2. LIGA FSČ se tento rok spojuje na 8 týmů v jedné skupině a systém je stejný jako pro 1.Ligu (viz o řádek výše) s rozdílem, že 5.-8. tým v tabulce hraje další menší tabulku "O MALÝ Pohár FSČ".

Padl i návrh nerozdělovat celkovou sumu vybranou z ligových soutěží za týmy a uspořit například 25% z částky na nový stůl / nové stoly. Tento návrh byl ale přehlasován a zamítnut, takže se na konci sezóny pro první tři týmy v obou ligách bude rozdělovat celá vybraná částka.

Hlasování:

1) Hlasování o změně v soutěžním řádu: Hostování.

Z původního maximálního počtu 4 hostování za sezónu jsme tento počet navýšili na 6, kdy pouze 2x může hráč hostovat v Play-off části.

PRO: 9

PROTI: 2

ZDRŽEL SE: 1

 

2) Hlasování o uspořádání kasičky "SKLÁDAČKA NA STŮL".

Po příspěvku do diskuze, kdy "by to chtělo navýšit počet stolů na turnaje" zazněl nápad, že se na turnajích bude vybírat dobrovolný příspěvek do  "kasičky" a výtěžek půjde na nový fotbálek.

PRO kasičku: 8

PROTI kasičce: 2

ZDRŽEL SE: 1 

 

3) Hlasování: Návrh na příští sezónu 2020/2021, zvýšení registrace za hráče z 250,-Kč na 300,-Kč/ 1 rok.

PRO zvýšení registr.poplatku na 300Kč/rok: 10

PROTI zvýšení: 1

ZDRŽEL SE: 1

 

4) Hlasování o snížení ligových výher. Návrh, že by se snížili ligové výhry pro týmy o 25% a peníze by putovaly na nový stůl. Tento bod neprošel hlasováním.

PRO snížení výher: 3

PROTI snížení výher: 8

Zdržel se: 1

 

Liga odstartuje 8.září a první turnaj bude 21.9.2019 v Edenu v Ústí nad Labem. Více info již brzy na foosmag.cz - odkaz na soutěže FSČ

Liga. soutěžní řád - doplnit "kdo chce hrát nadstavbu v play-off musí mít odehrané aspoň 4 zápasy v základní části"

 

Děkujeme všem hráčům a kapitánům za účast a těšíme se na vás v ligové a turnajové sezóně 2019/2020.


Za finanční podpory města Bílina
sponzor: město Bílina