Foosball Magazin - Oficiální fotbálkový web spolku Foosball Severní Čechy

Po dvouleté pauze se vracíme zpět do lesní kavárny (restaurace) Kafáč v Bílině. Proběhne zde slavnostní ukončení sezóny 2018/2019, neboli kulatého pátého (5!) ročníku ligových soutěží a turnajů FSČ, tak to pořádně oslavíme, co říkáte? Součástí této akce je i turnaj DYP či Monster DYP (dle ankety, která proběhne na Facebooku). Odpoledne také turnaj pro úplné začátečníky a nováčky, tak neváhejte a přijďte si zahrát a pobavit se. Harmonogram a více info viz níže.

Pozvánka na turnaj a vyhlášení sezóny 

Místo: Lesní kavárna / restaurace KAFÁČ

Město: BÍLINA

vlaková zastávka: Bílina (Kyselka)

Datum: 15.6.2019

Čas: 11:00 - registrace do turnaje DYP / Monster DYP

DYP / Monster DYP: Kvalifikace + SKO (případně DKO)*

Vyhlášení sezóny + anketa:

Vyhlášení žebříčků OD, OS, WS, TD, ligových soutěží, individuální ocenění 

13:15 - Pokračování v turnaji DYP, 2-Ball a Monster DYP

16:00 - registrace do turnaje 2-Ball

16:30 - registrace do turnaje: Nováčkovské dvojice / jedničky*

17:00 Vyhlášení vítězů ukončených disciplín 

 

* Organizátor si vyhrazuje právo na změny v harmonogramu.

 

Vysvětlivky:

DYP (Draw Your Partner)

- zaregistrujete se do turnaje jako jednotlivec, náhodný los (počítač) vám přidělí spoluhráče, se kterým hrajete celý turnaj (kvalifikační kola i vyřazovací část). Kvalifikace se hraje na několik utkání (např. na 1 leg (set) do 7 gólů). Záleží na počtu dvojic. Systém určí ředitel turnaje před začátkem konkrétní disciplíny.

 

Monster DYP (Monster Draw Your Partner)

 - zaregistrujete se do turnaje jako jednotlivec, náhodný los (počítač) vám každé nové kvalifikační kolo přidělí nového spoluhráče. Odehrajete takto několik (cca 5-6 kvalifikačních utkání - dle počtu zúčastněných) a následně vyřazovací část (eliminaci) již hrajete jen s jedním hráčem, který se také probojoval do pavouka.

Systém postupujících v Monster DYP

Dle počtu hráčů ředitel turnaje zvolí kvalifikační síto (kolik hráčů se "probojuje" do pavouka). Např. 32 hráčů - tj. 16 dvojic. Tohoto K.O. nebo DKO pavouka spolu hrají hráči dle umístění v kvalifikaci systémem (ABCDABCD). 1. hráč v tabulce po základní části se 17. hráčem, 2. hráč z kvalifikace se 18. hráčem atd. až 16. hráč se 32. hráčem

Systém turnaje turnaje - DYP nebo Monster DYP bude určen dle hlasů na Facebooku, nebo můžete své anketní odpovědi posílat také na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ke dni 3.6. - vede Monster-DYP nad DYPem 21:7

 

2-Ball "roller-ball"

"Two-ball" je hra s dvěma míčky. Hrajeme dle pravidel, dle kterých začala sezóna 2018/2019. Hra začíná u brankářů, kdy oba na "3, 2, 1, teď" vhazují míčky do hřiště a hraje se. Pokud vstřelí jeden tým oba míčky do soupeřovi branky, připíše si na ukazatel skóre 2:0. Pokud dají oba týmy po jednom gólu, nic se nepřipočítává a začíná se znovu s dvěma míčky. Pokud vyletí míček ze hřiště, je přerušená hra "STOP" a pokračuje se znovu od brankářů. Pokud jeden tým vstřelí branku a druhý míček má v držení na svých tyčích. může zahlásit "STOP", přerušit hru a připsat si 1:0. U 2-ballu se může mluvit na svého spoluhráče i nahlas. U 2-ballu se míček nesmí zastavit déle než na 1 vteřinu. Neplatí střela "snake" a gól z hrany "pin-shot". Bližší vysvětlení pravidel na místě u organizátorského stolečku.

 

Děkujeme a těšíme se na Vás. Společně oslavíme 5. ročník FSČ.

2014 - 2019

 


Za finanční podpory města Bílina
sponzor: město Bílina